English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK є професійним виробником і постачальником машини для контролю опалення в Китаї. У нас є власний завод. Ми пропонуємо першокласний контролер температури прес-форм для ін’єкційної промисловості за прямими заводськими цінами, прагнучи до взаємовигідної співпраці та довгострокових дружніх ділових відносин. Завдяки сертифікації CE та професійній дерев’яній упаковці він підходить для галузей промисловості з низькими температурами та регіонів з високою температурою навколишнього середовища.
Контролер температури прес-форми оснащений імпортованими компресорами Copeland зі Сполучених Штатів і поєднується з електричними компонентами міжнародних брендів, таких як OMRON і FUJI, а також імпортованими високоякісними компонентами, що забезпечує безперервну та стабільну роботу під час виробництва лиття під тиском і відповідає вимогам високоточного контролю температури. Завдяки застосуванню процесу зварювання безкисневих мідних труб і поєднанню його з цільною конструкцією трубопроводу з нержавіючої сталі 304, він ефективно запобігає блокуванню трубопроводу та проблемам іржавіння, а також продовжує термін служби обладнання. Завдяки високоефективним випарникам і конденсаторам споживання енергії знижується більш ніж на 30%. Довгострокове використання може значно заощадити витрати на електроенергію для підприємств, збалансувавши ефективність та економічність. Підтримує перемикання потужності нагріву. Модель 8ACH оснащена двома наборами компресорних головок, які можна використовувати окремо або в комбінації. Додаткова функція зв’язку RS485 та імпортований мікрокомп’ютер/ПЛК керування доступні для досягнення автоматизованого керування. Він оснащений повним захистом безпеки та функціями відображення несправностей, а технічне обслуговування можна легко виконати без допомоги професіоналів.

| модель: | AQ-5ACHS-12L*3 (серія AQ-5ACHS) |
| Бренд: | AQWK |
| тип: | З повітряним охолодженням |
| Спосіб охолодження: | З водяним охолодженням |
| Структура підрозділу: | Інтеграл |
| Напруга: | 380В/50Гц |
| Компресор: | 3 компресори Copeland (імпортовані США) |
| Потужність: | 36 кВт |
| Потужність охолодження: | 12,5 кВт |
| Діапазон температур: | 5°C-98°C (вхідна вода) |
| Рівень шуму: | Надтихий |
| Поля застосування: | Інжекційна промисловість, гальванічне покриття, пивоварня, фабрика напоїв, харчова промисловість, країни з високою температурою навколишнього середовища |
| Машина нанесення: | Прецизійні верстати |
| Сертифікація: | CE (сертифікат надається) |
| Хвороба: | новий |
| Час доставки: | 15-20 днів |
| Гарантія: | 2 роки гарантії, 10 років ефективної роботи, довічне обслуговування |
| Післяпродажне обслуговування: | Обслуговування машин за кордоном |
| Торгова марка: | AQWK |
| Транспортний пакет: | Дерев'яний футляр (професійна упаковка) |
| Специфікація: | 120 кг |
| Походження: | Китай |
| Код HS: | 8419899090 |
Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нами:
Мобільний/WeChat: +86-13336655820
Електронна пошта:sales9188@foxmail.com
не соромтеся звертатися — ми готові вас обслужити!
Машина індукційної термообробки з повітряним охолодженням
Автоматична машина для температури прес-форми типу води
Комерційний охолоджувач холодної води
Машина для контролю температури охолодження та нагрівання
Електромагнітний індукційний нагрівач
Високоефективна машина для гарячої та холодної температури