English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикЯк забезпечити стабільну роботу?
Контролер температури масляної форми для лиття пластику використовує імпортований компресор Copeland із США та електричні компоненти OMRON/FUJI/TE/LG, що забезпечує довший термін служби.
Як запобігти засміченню та іржі?
Контролер температури прес-форми для пластику масляного типу використовує безкисневу мідну трубку, зварену з інтегрованою трубою з нержавіючої сталі 304.
Наскільки це енергоефективно?
Ми використовуємо високоефективні випарники та конденсатори, що знижує споживання енергії більш ніж на 30%.
Чи він гнучкий в експлуатації?
Оснащений 3 компресорами (модель 8ACH, з 2 компресорними головками, можна використовувати окремо або в комбінації), і має перемикання потужності нагріву.
Чи підтримує він автоматичне керування?
Контролер температури пластикової прес-форми для масляного типу може бути оснащений зв’язком RS485 та імпортованим мікрокомп’ютером або системою керування PLC.
Чи легко його обслуговувати?
Контролер температури пластикової прес-форми для масляного типу має комплексний захист безпеки та функції відображення несправностей, що дозволяє легко обслуговувати без професійних навичок.
| Модель | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Тип | З повітряним охолодженням |
| Спосіб охолодження | З водяним охолодженням |
| Структура підрозділу | Інтеграл |
| Напруга | 380В/50Гц |
| Номер компресора | 3 (Коупленд, імпорт США) |
| Рівень шуму | Надтихий |
| Діапазон температур | 5°C-98°C (вхідна вода), -30°C до +350°C (робочий стан) |
| Потужність охолодження | 12,5 кВт |
| Поля застосування | Гальваніка, пивоварня, фабрика напоїв, харчова промисловість, країни з високою температурою навколишнього середовища |
| Машина нанесення | Прецизійні верстати |
| Атестація | CE, RoHS |
| Хвороба | новий |
| Час доставки | 15-20 днів |
| Гарантія | 2 роки |
| Післяпродажне обслуговування | Обслуговування машин за кордоном |
| Торгова марка | AQWK |
| Транспортний пакет | Дерев'яний футляр |
| Специфікація | 120 кг |
| Походження | Китай |
| Код HS | 8419899090 |

Наш терморегулятор масляної форми для лиття пластику підходить для галузей промисловості з високими вимогами до контролю температури, таких як пивоваріння, виробництво напоїв і харчових продуктів, а також для регіонів з високою температурою навколишнього середовища. Маючи багаторічний досвід виробництва, ми пропонуємо прямі заводські рекламні ціни, надійну якість із використанням компонентів найвищого рівня та глобальну післяпродажну підтримку. Його унікальний дизайн може витримувати екстремальні робочі умови та задовольняти різноманітні виробничі потреби.
AQWK є професійним виробником і постачальником регуляторів температури прес-форм у Китаї. У нас є власний завод. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.