English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик
Що забезпечує стабільну роботу? Імпортований із США компресор Copeland + електричні частини OMRON/FUJI/TE/LG для більш тривалого терміну служби.
Як уникнути засмічення та іржі? Безкисневе зварювання мідних труб + вбудовані трубопроводи з нержавіючої сталі 304.
Чи можна заощадити енергію? Високоефективний випарник і конденсатор, що знижує споживання енергії більш ніж на 30%.
Чи є операція гнучкою? 3 компресори (модель 8ACH з 2 групами головок для окремого/спільного використання) + перемикання потужності нагріву.
Підтримує автоматичне керування? Додатковий зв'язок RS485 + імпортований мікрокомп'ютер/ПЛК керування (опціонально).
Легко обслуговувати? Ідеальний захист, відображення несправностей і безпроблемний ремонт без професійних навичок.
AQWK зосереджується на забезпеченні високоякісної гарячої та холодної інтегрованої масляної форми. Продукція пройшла подвійну міжнародну сертифікацію CE та RoHS. Вони відповідають міжнародним нормам щодо стандартів безпеки та вимог захисту навколишнього середовища. Завдяки подвійним гарантіям якості та відповідності їх можна безпечно застосовувати в різних сценаріях промислового виробництва.
Будучи професійним пристроєм, що об’єднує функції гарячої та холодної, ця машина для контролю температури масла чудово працює за основними параметрами продуктивності. Діапазон адаптації температури води на вході охоплює від 5 ℃ до 98 ℃, що може точно відповідати диференційованим вимогам різних виробничих процесів до температури води на вході. Незалежно від того, чи йдеться про сценарії низькотемпературного охолодження або сценарії контролю середньої та високої температури, він може стабільно працювати. Завдяки потужності охолодження 12,5 кВт він може швидко досягти теплообміну, ефективно регулювати температуру масла, забезпечувати постійну температуру під час виробничого процесу та допомагати покращувати точність формування продуктів та ефективність виробництва.
Інтегрована гаряча та холодна масляна форма сумісна зі стандартною промисловою напругою 380 В/50 Гц. Він не вимагає додаткових модифікацій існуючої системи електропостачання заводу та може бути підключений безпосередньо до виробничої лінії, що значно спрощує процес встановлення та знижує витрати на розгортання. Крім того, це обладнання має конструкцію з повітряним охолодженням, що забезпечує надтиху роботу під час процесу. Він може ефективно зменшити шумове забруднення в промисловому виробничому середовищі, створюючи більш комфортну робочу атмосферу для операторів майстерні та збалансовуючи практичність обладнання та досвід користувача.
AQWK є професійним виробником і постачальником машини для контролю опалення в Китаї. У нас є власний завод. Ласкаво просимо до консультації та покупки.
| модель: | AQ-5ACHS-12L*3 |
| тип: | З повітряним охолодженням |
| Спосіб охолодження: | З водяним охолодженням |
| Структура підрозділу: | Інтеграл |
| Напруга: | 380В/50Гц |
| Номер компресора: | 3 (Коупленд, імпорт США) |
| Рівень шуму: | Надтихий |
| Діапазон температур: | 5°C-98°C (вхідна вода), -30°C до +350°C (робочий стан) |
| Потужність охолодження: | 12,5 кВт |
| Поля застосування: | Гальваніка, пивоварня, фабрика напоїв, харчова промисловість, країни з високою температурою навколишнього середовища |
| Машина нанесення: | Прецизійні верстати |
| Сертифікація: | CE, RoHS |
| Хвороба: | новий |
| Час доставки: | 15-20 днів |
| Гарантія: | 2 роки |
| Післяпродажне обслуговування: | Обслуговування машин за кордоном |
| Торгова марка: | AQWK |
| Транспортний пакет: | Дерев'яний футляр |
| Специфікація: | 120 кг |
| Походження: | Китай |
| Код HS: | 8419899090 |
Ідеально підходить для галузей промисловості, де потрібен контроль низької температури (пивоварня, виробництво напоїв, харчових продуктів тощо) і регіонів з високою температурою навколишнього середовища. Завдяки багаторічному досвіду виробництва ми пропонуємо прямі заводські ціни, надійну якість, що підтримується компонентами вищого рівня, і глобальну післяпродажну підтримку. Унікальна конструкція гарячої та холодної інтегрованої масляної форми адаптується до екстремальних умов роботи, задовольняючи різноманітні виробничі потреби.
Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нами:
Мобільний/WeChat: +86-13336655820
Електронна пошта:sales9188@foxmail.com
Машина індукційної термообробки з повітряним охолодженням
Автоматична машина для температури прес-форми типу води
Комерційний охолоджувач холодної води
Машина для контролю температури охолодження та нагрівання
Електромагнітний індукційний нагрівач
Високоефективна машина для гарячої та холодної температури