English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикВисокоефективний охолоджувальний водяний охолоджувач сумісний із циркуляційним охолоджувачем з водяним охолодженням, відповідає стандартам CE та RoHS, працює надтихо, має комплексну конструкцію безпеки та професійну підтримку за кордоном після продажу. AQWK є професійним виробником і постачальником чиллерів з повітряним охолодженням у Китаї. У нас є власний завод. Запрошуємо до консультації та покупки!
Повний захист безпеки: оснащено вибухозахищеним обладнанням трубопроводу та контуром випуску тиску гарячої води BY-PASS. Високоефективний охолоджувач водяного охолодження має ідеальні механізми безпеки та відображення несправностей, що дозволяє легко ремонтувати та обслуговувати без професійних навичок.
Довготривале забезпечення якості: інтегровані трубопроводи з нержавіючої сталі 304 зменшують опір труб і іржу. Ізольована електрична коробка продовжує термін служби електроприладів від відомих брендів, таких як OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB і WEST.
Інтелектуальна та гнучка робота: високоефективний охолоджуючий водяний охолоджувач підтримує автоматичний випуск повітря після запуску та перемикання потужності нагріву. Додаткова функція зв'язку RS485 реалізує автоматизоване керування з можливістю вибору режиму керування як імпортований мікрокомп'ютер або ПЛК.
Настроювана адаптивність: багатоточковий блок регулювання температури, потужність масляного насоса та потужність нагріву можна налаштувати. Додаткові функції включають продувку повітрям і зворотну оливу, а також миттєве припинення охолодження зворотної оливи.
| Модель | AQO-09L |
| Тип | Тип масла (машина температури прес-форми) |
| Спосіб охолодження | З масляним охолодженням |
| Структура підрозділу | Інтеграл |
| потужність | 9 кВт |
| Вибрана напруга | 380В/50Гц |
| Номер компресора | 1 |
| Рівень шуму | Надтихий |
| Поля застосування | Обробка пластмас |
| Машина нанесення | Прецизійний верстат |
| Інші сценарії застосування | Пивоварня, фабрика з виробництва напоїв, харчова промисловість та інші галузі, що потребують низької температури; підходить для приміщень з високою температурою навколишнього середовища |
| Атестація | CE, RoHS |
| Хвороба | новий |
| OEM/ODM | Підтримується |
| Час виконання | 15 днів |
| Гарантійний термін | 2 роки (з 10-річним ефективним обслуговуванням і довічним обслуговуванням) |
| Післяпродажне обслуговування | Інженерна служба за кордоном |
| Торгова марка | AQWK |
| Транспортний пакет | Дерев'яний футляр |
| Специфікація | Вага 74 кг |
| Походження | Китай |
| Код HS | 8419899090 |
| Діапазон температур | 15°C - 180°C (вхідне середовище) |
| Додаткові функції | Видування повітря та повернення масла, миттєве припинення охолодження зворотного масла, функція зв’язку RS485, імпортований режим керування мікрокомп’ютером/ПЛК |
Гарантія якості: строгий контроль якості для надання першокласної надійної продукції
Філософія ціноутворення: пропонуйте прийнятні ціни для досягнення взаємовигідної співпраці з глобальними партнерами
Довгострокове співробітництво: Прагніть встановити довгострокові дружні ділові відносини, засновані на взаємній довірі
Гарантійне обслуговування: 2 роки гарантії, 10 років стабільної роботи та довічне обслуговування
Технічна підтримка: послуги професійних інженерів за кордоном для своєчасного встановлення, навчання та вирішення проблем