English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Модель | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Тип | З повітряним охолодженням (контролер температури прес-форми) |
| Спосіб охолодження | З водяним охолодженням |
| Структура підрозділу | Інтеграл |
| Вибрана напруга | 380В/50Гц |
| Номер компресора | 1 |
| Марка компресора | Copeland (привезений з Америки) |
| Потужність охолодження | 36 кВт |
| Діапазон температур | 5°C - 90°C (температура води на виході) |
| Рівень шуму | Надтихий |
| Поля застосування | Гальваніка |
| Машина нанесення | Прецизійний верстат |
| Інші сценарії застосування | Пивоварня, фабрика з виробництва напоїв, харчова промисловість та інші галузі, які потребують низьких температур |
| Атестація | ISO, CE |
| Хвороба | новий |
| Розмір | 14075132см |
| Специфікація | Вага 600 кг |
| Походження | Китай |
| Торгова марка | AQWK |
| Код HS | 8419899090 |
| Транспортний пакет | Дерев'яний футляр |
| Час доставки | 15-20 днів |
| Гарантія | 2 роки гарантії + 10 років ефективного обслуговування + довічне обслуговування |
| Післяпродажне обслуговування | Сервісна машина за кордоном |
| Додаткові функції | Функція зв'язку RS485, режим керування імпортованим мікрокомп'ютером/ПЛК |
Компресорна промислова машина для охолодження води (холодного та гарячого інтегрованого типу) об’єднує компоненти електричного нагріву та компресійного охолодження з широким діапазоном контролю температури від -120 ℃ до 350 ℃ при використанні термального масла як теплоносія. Він широко застосовується в галузі хімічних реакцій і випробувань матеріалів, задовольняючи різноманітні вимоги виробничого процесу без необхідності заміни теплоносія.
Широкий діапазон регулювання температури: за допомогою масла-теплопередавача як середовища можна досягти великих коливань температури від -120 ℃ до 350 ℃, усуваючи проблеми зі зміною теплообмінного середовища.
Стабільна структурна конструкція: компресорна промислова машина для охолодження води складається з масла для передачі тепла, циркуляційного насоса, нагрівальної трубки, охолоджувального теплообмінника, системи охолодження, системи контролю температури, трубопроводу та рами, утворюючи надійну петлю циркуляції теплоносія.
Гарантія якості: строгий контроль якості для надання першокласної продукції, що відповідає стандартам ISO та CE
Філософія ціноутворення: пропонуйте прийнятні ціни для досягнення взаємовигідної співпраці з глобальними партнерами
Довгострокове бачення: Встановіть довгострокові дружні ділові стосунки на основі надійної роботи продукту
Гарантійне обслуговування: 2 роки гарантії, 10 років стабільної роботи та довічне обслуговування
Технічна підтримка: надайте послуги на місці за кордоном і своєчасні рішення для проблем використання
AQWK є професійним виробником і постачальником чиллерів з повітряним охолодженням у Китаї. У нас є власний завод. Ласкаво просимо до консультації та покупки.
Мобільний/WeChat: +86-13336655820
Електронна пошта:sales9188@foxmail.com